SARS-CoV-2 greitieji antigenų testai nustatyti ar tiriamasis turi šį virusą

Kas svarbu?

Pasitelkę ilgametę patirtį sveikatos apsaugos srityje, UAB ,,Tojaris Projektai" įvertino esamą pasiūlą ir atsirinko patikimus, kokybiškus bei atitinkančius kainą SARS-CoV-2 greituosius antigenų testus (Antigen Rapid Diagnostic Test), leidžiančius 15-20 min bėgyje nustatyti ar tiriamasis turi šį virusą. Patogu, nes galima lengvai išdalinti po vieną rinkinį, darbuotojas gali atlikti testą tiek darbo vietoje, tiek namuose.

Kodėl svarbu?

Tik signalinė stebėsena arba testavimas prevencijos tikslais leis jums sužinoti kokia situacija arba dinamika yra jūsų kolektyve. Profilaktinis darbuotojų testavimas yra būtinas, norint valdyti COVID Jūsų organizacijoje. Būtent čia gelbėja jau visame pasaulyje plačiai naudojami greitieji antigeno testai. Tik šių priemonių pagalba galime aiškintis kur virusas plinta ir kur gali plisti rytoj.

Kaip ilgai?

Šie testai Jūsų įmonei bus būtini tol, kol vakcinavimas įgaus planuojamą pagreitį ir Lietuvos gyventojai pasieks kolektyvinį imunitetą. Taigi, teks apsišarvuoti kantrybe ir skirti reikiamą dėmesį testavimui.

 

Naudojimo instrukcija:
/uploads/media/default/0001/01/6a593c7902910b2baeae3800b9d1d907a2eedfee.jpeg


 

COVID-19 (2019-nCoV) koronaviruso IgG/IgM antikūnų greitieji testai nustatyti ar tiriamasis jau sirgo Covid-19 ir įgijo imunitetą

Kas svarbu?

Pasitelkę ilgametę patirtį sveikatos apsaugos srityje, UAB „Tojaris Projektai“ įvertino esamą pasiūlą ir atsirinko patikimus, kokybiškus bei atitinkančius kainą, „Green Spring®“ COVID-19 (2019-nCoV) koronaviruso IgG/IgM antikūnų greitojo testo rinkinius, naudojamus kokybiškai in vitro būdu nustatyti naujojo koronaviruso IgG and IgM antikūnus žmogaus serume, plazmoje ar kraujyje, leidžiančius 15-20 min bėgyje nustatyti ar tiriamasis jau sirgo Covid-19 ir įgijo imunitetą. Šiuo atveju imamas tiriamojo kraujas (ne tepinėlis) ir ieškoma ne viruso, o žmogaus imuninės sistemos atsako – antikūnų. Tad šių testų Teigiamas atsakymas rodo besiformuojantį ar jau susiformavusį imunitetą. Patogu, nes galima lengvai išdalinti po vieną rinkinį, darbuotojas gali atlikti testą tiek darbo vietoje, tiek namuose.

Kaip ilgai?

Šie testai Jūsų įmonei bus būtini tol, kol vakcinavimas įgaus planuojamą pagreitį ir Lietuvos gyventojai pasieks kolektyvinį imunitetą. Taigi, teks apsišarvoti kantrybe ir skirti reikiamą dėmesį testavimui.

 

Naudojimo instrukcija:

 

Susidomėjote? Susisiekite: 
El- paštas: giedre@tojaris.lt
Telefono Nr: +370 5 213 9824

Susisiekite

* - Privalomi laukai