Atsakingi

Jaučiamės atsakingi visuomenei, todėl mūsų tikslas yra gyventojų sveikatos gerinimas bei sveiko gyvenimo būdo skatinimas.

Esame socialiai atsakingi ir vertiname skaidrią veiklą, todėl savo darbe vadovaujamės Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės reikalavimais.

Aktyvūs

Mūsų veikla apima ne tik Lietuvą, bet ir kitas Europos Sąjungos valstybes. Plati veiklos geografija suteikia mums pranašumą rinkoje ir leidžia pasiūlyti konkurencingas kainas bei ypač kokybiškus produktus.

Aktyviai bendradarbiaujame su legaliai veikiančiomis vaistinių preparatų platinimo įmonėmis visame pasaulyje.

Ambicingi

Rinkoje išsiskiriame tuo, kad, vykdydami vaistų prekybą, siūlome aukštos kokybės produktus už itin patrauklią kainą.

Siekiame nuolat stiprinti savo kompaniją bei aktyviai plėstis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, vystyti patikimų partnerių Europoje ir kitose pasaulio šalyse tinklą, aktyviai vykdyti eksportą bei tapti viena iš pirmaujančių paralelinio vaistinių preparatų importo įmonių Lietuvoje.

Profesionalūs

Įmonėje dirba aukštą kvalifikaciją turintys darbuotojai, kurie yra sukaupę ilgametę darbo patirtį vaistinių preparatų rinkoje.

Manome, kad stipri, profesionali ir veržli komanda yra sėkmės pagrindas, todėl nuolat investuojame į darbuotojų profesinių žinių gilinimą. Mūsų kompanijos darbuotojai savo gebėjimus nuolat tobulina ir kelia kvalifikaciją įvairiuose mokymuose bei seminaruose.

Susisiekite

* - Privalomi laukai